A túrázóknál bevett szokás, hogy a természetjáró a meghódított csúcs tetején felszisszent egy sört, miközben a tájat csodálja. Egészen mostanáig nem alkottak kizárólag erre a célra italmárkát. A Csúcssör ötlete a túrakedvelő Ármos Zoltán fejéből pattant ki idén májusban, az aranyló nedű pedig a napokban debütált. A márka szlogenje „Nem csak túrázóknak” érvényes, bárki kedvére fogyaszthatja a terméket, amely valósággal berobbant a természetjárók köreibe.